ILMAINEN TOIMITUS YLI 200€ TILAUKSISSA
TOIMITUS KOTIOVELLE 1-3 ARKIPÄIVÄÄ
 
 

Nestor Cables

Nestor Cables
Nestor Cables on Suomalainen kaapeleita valmistava yritys. Sen tuotevalikoimaan kuuluvat optiset telekaapelit, kupariset telekaapelit, instrumentointikaapelit sekä NesCon -valokaapelitarvikkeet.

Listaus kaikista Nestor Cables-tuotteista Sähköbit verkkokaupassa.
KUITUJATKOSSUOJA 45MM/100
 0,40  
 
FYO2PMU 4*SML OS2 (OS1)
 1,39  
 
LIITINADAPTERI LC/LC SM DUP
 4,10  
 
PÄÄTEPANELI NC-200 SC/LC-D
 87,50  
 
LIITINADAPTERI LC/LC SM QUA
 9,90  
 
PÄÄTEKOTELO NC-110 SC-D
 94,50  
 
LIITINADAPTERI SC/SC SM DUP
 3,60  
 
PÄÄTEPANELI NC-200SC-D/LC-Q
 87,50  
 
YLEISJATKOSLEVY NC-48
 37,00  
 
PÄÄTEPANELI NC-200SC-12XSMT
 209,00  
 
Valokaapeli kanava/maa FYO2RMU 4XSML 4F G.652.D
 1,60  
 
SC-SMT 2M HÄNTÄKUITU
 3,90  
 
NC-127 SC/LC-D PÄÄTEKOTELO
 37,00  
 
NC-126 HYBRIDIKAAPELIPÄÄTE
 38,00  
 
TBK8 240/150 192KJATKOSKOT.
 1290,00  
 
TBK8 240/150 96K JATKOSKOT.
 1290,00  
 
TBK8 240/150 48K JATKOSKOT.
 939,00  
 
TF240/50-24-K JATKOSKOTELO
 699,00  
 
PÄÄTEKOTELO NC-125 SC
 47,50  
 
LC-SMT  2 M HÄNTÄKUITU
 4,40  
 
LIITINADAPTERI SC/SC SM
 1,90  
 
HÄNTÄKUITUSRJ.SC-6-SMT-2M
 24,90  
 
FZOMSU-SD 4*SML+4*OM3
 3,80  
 
FZOMSU-SD 8*SML+8*OM3
 4,90  
 
FZOMSU-SD 12*SML+12*OM3
 6,50  
 
KJAAM 12X(2+1)X0,5/1000 NES
 5,90  
 
KJAAM 24X(2+1)X0,5/1000 NES
 12,50  
 
KJAAM 48X(2+1)X0,5/500 NEST
 23,90  
 
NESMAK-E-LSZH 8X2X0,5+0,5
 3,10  
 
NESMAK-E-LSZH 24X2X0,5+0,5
 9,00  
 
FYO2PMU 12*SML OS2 (OS1)
 1,80  
 
FYO2PMU 6*SML OS2 (OS1)
 1,49  
 
VMOHBU-TL 20X2X0,5/1000 NES
 3,90  
 
VMOHBU-TL 50X2X0,5/1000 NES
 9,00  
 
VMOHBU-TL 100X2X0,5/1000 NE
 16,50  
 
MHS-LSZH 30X2X0,5/1000 NEST
 3,40  
 
Telekaapeli sisä Nestor MHS 1x4x0,5 Nestor
 0,60  
 
KLVMAAM-LSZH 16 PAR NESTOR
 4,60  
 
FYOVD2PMU 12*SML OS2 (OS1)
 2,40  
 
FYOVD2PMU 24*SML OS2 (OS1)
 2,70  
 
FZOMSU-SD 48*OM3 NESTOR
 15,00